facebook
Wyniki I etapu Komputerowego Biathlonu
05 grudnia 2014

Ogłaszamy wyniki I etapu Komputerowego Biatlonu. W tej edycji padł rekord, jeśli chodzi o ilość maksymalnych not przyznanych za zadanie konkursowe. Może jurorzy poczuli mikołajkowy klimat i dlatego tak hojnie obdarowywali uczestników punktami? :) W każdym razie udowodniliście, że prace wykonane solo również mogą stać na wysokim poziomie. Poniżej punktacja:

SZKOŁY GIMNAZJALNE

10 punktów

Jakub Czerny

Jerzy Wroczyński

Kamil Chochołowski

Małgorzata Pietrzak

Wilhelm Osada

9 punktów

Paweł Muras

PaulinaWierzbicka

Maria Klaja

Łukasz Łazarowicz

Karolina Pytel

Jakub Laskowski

Andrzej Para

Aleksandra Czaplicka

Agata Białek

Adrianna Borowicka

Adrian Butkiewicz

8 punktów

Aleksander Opacki

Anna Koczwara

Emil Roczniak

Kajetan Cichy

Klaudia Piskorska

Natalia Ważny

Paweł Salnik

Szymon Błażucki

7 punktów

Krystian Zapór

Dawid Maciejski

Szymon Michoń

Patryk Masłowski

Gabriela Kowalska

Michał Spisak

Michał Przybylski

Michał Maciaszek

Michał Janaszek

Mateusz Olszewski

Mateusz Lenort

Marta Stiebler

Maria Maliszewska

Marcin Mytych

Magdalena Kowal

Łukasz Szypuła

Kornel Weryszko

Konrad Ratajczak

Katarzyna Urbańska

Jakub Tarnacki

Hubert Kolasiński

Dominik Miksa

Dominik Antczak

Bartłomiej Garczarek

Aurelia Jarczak

Adrianna Grześkowiak

6 punktów

Amadeusz Jacek

Beata Malak

Daria Hut

Daria Loska

Dawid Niedźwiedzki

Jessica Górny

Kacper Kuropka

Karol Kolasiński

Klaudia Pietr

Krystian Lebkuchen

Mikołaj Dziurzyński

Monika Kruszelnicka

Patrycja Wysocka

Tomasz Świerczyński

Wiktoria Kopacz

Łukasz Gałczyński

Patryk Segda

Wojciech Kosek

Zuzanna Dziergwa

5 punktów

Szymon Gałaś

Weronika Rewicz

Wiktoria Wawoczna

Tymoteusz Krzepina

Tomasz Cysewski

Tobiasz Pizulski

Szymon Stoiński

Michał Liebner

Kinga Szostak

Julia Krawczyk

Jarosław Burda

Agnieszka Ukuś

Agnieszka Piórek

Adam Nieśmiałek

4 punkty

Gabriela Cieśla

Aleksandra Rybak

3 punkty

Łukasz Kusy

Dawid Zdański

Alicja Grudzińska

2 punkty

Wojciech Fleszar

1 punkt

Albert Świętoń

 

SZKOŁY ŚREDNIE

10 punktów

Jan Duniec

Jakub Rejent

Jędrzej Wyczółkowski

Karol Pikor

Mateusz Kozłowski

Michał Dolina

Rafał Bajdek

Roksana Rybakiewicz

Weronika Soboń

Zuzanna Dereń

9 punktów

Piotr Fiedeń

Mateusz Prorok

Mariusz Wsół

Krzysztof Stanek

Krzysztof Miarczyński

Konrad Parasiński

Karol Opałacz

Kamil Łuków

Dominik Rossa

Bartłomiej Makos

Aneta Nykiel

Aleksander Patschek

8 punktów

Anna Bindacz

Anna Malik

Dawid Mych

Dominik Jóźwiakowski

Dominik Zdziarski

Hubert Wesołowski

Jakub Klimczak

Kamil Iwański

Karol Linek

Łukasz Bolewski

Łukasz Kowalewski

Łukasz Paśko

Łukasz Zientek

Marek Wodecki

Monika Lech

Patryk Ciebień

Paweł Marciniak

Paweł Skrzydłowski

Rafał Chałupnik

Sara Dańczak

Grzegorz Szostkiewicz

7 punktów

Mateusz Bochnia

Rafał Dębski

Oliwia Plekaniec

Natalia Wójtowicz

Łukasz Kałuża

Konrad Pajdzik

Kamil Wójcik

Kamil Bobecki

Kacper Nowacki

Filip Zawiślak

Bartosz Smagacz

Bartłomiej Krasoń

Artur Kocoń

Adam Krawczyk

6 punktów

Artur Kalita

Bartosz Banaszak

Justyna Jońca

Kacper Kulaszka

Kamil Samulczyk

Kamil Szczepański

Konrad Urbanek

Krystian Aleksandrzak

Krzysztof Orzeł

Krzysztof Zegadło

Magdalena Kieryło

Marcin Włodarczak

Paweł Byś

Mateusz Szulc

Szymon Barańców

Maciej Kutrzuba

Paweł Drobysz

5 punktów

Robert Lipka

Patryk Rudawski

Maksymilian Kania

Maciej Dybowski

Łukasz Strojny

Kamil Kargula

Jan Kusek

Dominik Toton

Dawid Balicki

Aneta Dudek

Adrian Tomczak

4 punkty

Jakub Hańczewski

Karol Węglarz

Tomasz Bieda

3 punkty

Mikołaj Pęczkowski

Joanna Wilk

Adam Kwasiborski

2 punkty

Aleksy Tułaj

Krzysztof Radecki

Szymon Żogała

1 punkt

Kacper Kuśmirek

Zostań naszym fanem!