facebook
Etap III - Komputerowy Biathlon
02 stycznia 2015

Sezon biathlonowy rozpoczęty! Najlepsi biathloniści rozpoczęli zmagania w Pucharze Świata. Na start zapraszamy wszystkich, którzy zgłosili się (lub zgłoszą, bo do konkursu można przystąpić przez cały czas jego trwania) do kolejnej edycji Komputerowego Biathlonu. Jak zwykle nie zawiedliście naszych oczekiwań i chęć udziału w rywalizacji wyraziło już przeszło kilkaset osób z gimnazjów i szkół średnich. Mamy nadzieję, że najbliższe miesiące upłyną Wam pod znakiem dobrej zabawy.

Nie przedłużając jednak, ogłaszamy start trzeciego etapu. Przed chwilą pożegnaliśmy stary rok i powitaliśmy nowy, 2015. Na moment sięgnijmy jednak wstecz. Waszym zadaniem jest stworzenie kalendarza na rok 2015, w którym odnotujecie istotne według Was fakty z historii IT. Kalendarz stwórzcie w dowolnym formacie, udostępnianym przez MS Office lub OpenOffice. W kalendarzu powinno znaleźć się minimum 12 zdarzeń, a w jednym miesiącu przynajmniej jedno z nich. Plik kalendarium nie powinien przekraczać 10 MB.

Na Wasze kalendarze czekamy pod adresem info@av-school.pl do końca stycznia br. W temacie wiadomości z pracą konkursową koniecznie wpisujcie "Imię i Nazwisko - ETAP III - GIMNAZJUM" lub "Imię i Nazwisko - ETAP III - ŚREDNIE".

Zostań naszym fanem!