facebook
Wyniki II etapu Komputerowego Biathlonu
15 stycznia 2015

Publikujemy punktację drugiego etapu naszego konkursu, w którym Waszym zadaniem było przedstawienie swojego wymarzonego prezentu.

GIMNAZJA

10 punktów

Łukasz Łazarowicz

9 punktów

Agata Białek

Andrzej Para

Daria Hut

Jakub Czerny

Jerzy Wroczyński

Jessica Górny

Łukasz Kusy

Wilhelm Osada

Michał Liebner

Gabriela Kowalska

8 punktów

Paulina Wierzbicka

Monika Kruszelnicka

Michał Przybylski

Michał Janaszek

Maria Klaja

Konrad Ratajczak

Kajetan Cichy

Aleksandra Czaplicka

Hubert Kolasiński

7 punktów

Adam Nieśmiałek

Adrian Butkiewicz

Agnieszka Ukuś

Aleksander Opacki

Anna Koczwara

Emil Roczniak

Kamil Chochołowski

Katarzyna Urbańska

Kornel Weryszko

Magdalena Kowal

Michał Maciaszek

Michał Spisak

Mikołaj Dziurzyński

Paweł Muras

Tomasz Świerczyński

Łukasz Gałczyński

6 punktów

Jakub Laskowski

Sebastian Uroda

Szymon Michoń

Szymon Błażucki

Patryk Masłowski

Marta Stiebler

Maria Maliszewska

Klaudia Piskorska

Kinga Szostak

Karolina Pytel

Daria Loska

Adrianna Grześkowiak

5 punktów

Albert Świętoń

Aurelia Jarczak

Gabriela Cieśla

Patrycja Wysocka

Tobiasz Pizulski

4 punkty

Dawid Maciejewski

Aleksandra Rybak

Natalia Ważny

Krystian Lebkuchen

Karol Kolasiński

Julia Krawczyk

Dominik Miksa

 

SZKOŁY ŚREDNIE

10 punktów

Jędrzej Wyczółkowski

Mariusz Wsół

Rafał Bajdek

Weronika Soboń

Marek Wodecki

9 punktów

Michał Dolina

Łukasz Zientek

Łukasz Bolewski

Karol Pikor

Jakub Rejent

8 punktów

Aleksander Patschek

Dominik Toton

Kamil Iwański

Monika Lech

Piotr Fiedeń

Konrad Siłuszyk

Bartosz Szabaciuk

Kornel Gałązka

Mateusz Nóżka

7 punktów

Szymon Stoiński

Hubert Pińczuk

Benedykt Lewandowski

Mateusz Janowski

Konrad Przychodzki

Jakub Tarkowski

Zuzanna Dereń

Maciej Kutrzuba

Krzysztof Miarczyński

Aneta Dudek

6 punktów

Aneta Nykiel

Joanna Wilk

Justyna Jońca

Kacper Nowacki

Kamil Wójcik

Łukasz Kałuża

Robert Lipka

Roksana Rybakiewicz

Rafał Winniczuk

5 punktów

Robert Kwiecień

Arkadiusz Raczek

Maciej Walczak

Rafał Leśniak

Mateusz Szulc

Magdalena Kieryło

Konrad Pajdzik

Kacper Kuśmirek

4 punkty

Adrian Tomczak

Kamil Samulczyk

Karol Węglarz

Marcin Włodarczak

Paweł Drobysz

Patryk Siejka

Łukasz Michalski

Mikołaj Kamieński

Rafał Nowicki

3 punkty

Piotr Sztachera

Mateusz Pluszczyk

Arkadiusz Ustasiak

Maciej Czuba

Patryk Białaszyk

Mikołaj Kosmacz

Bartosz Wrombel

Marcin Sienkiewicz

Patryk Rudawski

Krystian Aleksandrzak

Dawid Balicki

Bartosz Banaszak

2 punkty

Sebastian Kulecki

Teofil Słupski

Zostań naszym fanem!