facebook
Wyniki III etapu Komputerowego Biathlonu
16 lutego 2015

Na początku roku Waszym zadaniem było przygotowanie kalendarza poruszającego tematykę historii IT. Punktacja przedstawia się następująco:

GIMNAZJA

10 punktów

Agata Białek

Jakub Czerny

Krystian Lebkuchen

Łukasz Kusy

Łukasz Łazarowicz

Michał Spisak

9 punktów

Paulina Wierzbicka

Michał Przybylski

Maria Klaja

Agnieszka Ukuś

Aleksandra Czaplicka

Andrzej Para

Anna Koczwara

Kamil Chochołowski

Konrad Ratajczak

Kornel Weryszko

Gabriela Kowalska

8 punktów

Łukasz Gałczyński

Jakub Laskowski

Wilhelm Osada

Michał Maciaszek

Michał Liebner

Michał Janaszek

Katarzyna Urbańska

Karolina Pytel

Aleksander Opacki

7 punktów

Aurelia Jarczak

Bartłomiej Garczarek

Daria Hut

Emil Roczniak

Kajetan Cichy

Karol Kolasiński

Kinga Szostak

Klaudia Piskorska

Magdalena Kowal

Małgorzata Pietrzak

Marcin Mytych

Mateusz Lenort

Mikołaj Dziurzyński

Natalia Ważny

Patryk Masłowski

Paweł Muras

Szymon Stoiński

Dawid Maciejski

Kamil Pospiszil

Yurij Nimylowycz

Hubert Kolasiński

6 punktów

Sebastian Uroda

Monika Kruszelnicka

Julia Krawczyk

Jessica Górny

Jarosław Burda

Adriana Grześkowiak

5 punktów

Adam Nieśmiałek

Daria Loska

Patrycja Wysocka

4 punkty

Albert Świętoń

 

SZKOŁY ŚREDNIE

10 punktów

Aleksander Patschek

Michał Dolina

Weronika Soboń

9 punktów

Arkadiusz Krupka

Adrian Bijas

Mariusz Wsół

Marcin Włodarczak

Łukasz Kałuża

Krzysztof Miarczyński

Kamil Iwański

Jędrzej Wyczółkowski

Jakub Rejent

8 punktów

Aneta Dudek

Aneta Nykiel

Jakub Hańczewski

Kamil Bobecki

Marek Wodecki

Mateusz Bochnia

7 punktów

Dominik Toton

Jakub Klimczak

Karol Linek

Konrad Pajdzik

Magdalena Kieryło

Mikołaj Pęczkowski

Monika Lech

Rafał Bajdek

Maciej Rutkowski

Marcin Dąbrowski

Mateusz Szulc

Mateusz Pluszczyk

Joanna Wilk

6 punktów

Robert Kwiecień

Arkadiusz Raczek

Maciej Czuba

Robert Lipka

Karol Węglarz

Kamil Łuków

Kacper Nowacki

Bartosz Banaszak

5 punktów

Adam Kwasiborski

Krystian Aleksandrzak

Roksana Rybakiewicz

Szymon Żogała

Bartosz Dąbrowski

4 punkty

Adam Świerczek

Piotr Sztachera

Teofil Słupski

Zostań naszym fanem!