facebook
Punktacja X edycji Komputerowego Biathlonu
15 kwietnia 2015

Poniżej publikujemy kompletną punktację całego konkursu.

GIMNAZJA

53 punkty - Jakub Czerny

52 punkty - Agata Białek

51 punktów - Łukasz Łazarowicz

50 punkty - Andrzej Para

46 punktów - Aleksandra Czaplicka, Daria Hut

44 punkty - Łukasz Kusy, Michał Przybylski, Anna Koczwara, Wilhelm Osada, Kamil Chochołowski

43 punkty - Kajetan Cichy

42 punkty - Kornel Weryszko

40 punktów - Katarzyna Urbańska

38 punktów - Paulina Wierzbicka, Adrianna Grześkowiak, Michał Liebner, Adam Nieśmiałek

37 punktów - Monika Kruszelnicka, Aurelia Jarczak

36 punktów - Paweł Muras, Łukasz Gałczyński

35 punktów - Konrad Ratajczak

33 punkty - Emil Roczniak, Agnieszka Ukuś

32 punkty - Julia Krawczyk

31 punktów - Karolina Pytel

29 punktów - Małgorzata Pietrzak, Natalia Ważny

28 punktów - Michał Spisak, Gabriela Kowalska

27 punktów - Adrian Butkiewicz

26 punktów - Maria Klaja, Hubert Kolasiński, Jessica Górny

24 punkty - Kinga Szostak

23 punkty - Jakub Laskowski, Aleksander Opacki, Michał Janaszek

21 punktów - Klaudia Piskorska, Jarosław Burda, Patrycja Wysocka, Bartłomiej Garczarek, Magdalena Kowal

20 punktów - Patryk Masłowski, Mikołaj Dziurzyński, Krystian Lebkuchen, Karol Kolasiński, Marcin Mytych

19 punktów - Jerzy Wroczyński

18 punktów - Dawid Maciejski, Mateusz Lenort

17 punktów - Marta Stiebler, Maria Maliszewska, Daria Loska, Sebastian Uroda

15 punktów - Albert Świętoń

14 punktów - Szymon Błażucki

13 punktów - Szymon Michoń, Tomasz Świerczyński

12 punktów - Szymon Stoiński

11 punktów - Dominik Miksa

10 punktów - Tobiasz Pizulski

9 punktów - Adrianna Borowicka, Gabriela Cieśla

8 punktów - Paweł Salnik, Aleksandra Rybak

7 punktów - Yurij Nimylowicz, Kamil PospiszilKrystian Zapór, Mateusz Olszewski, Łukasz Szypuła, Dominik Antczak

6 punktów - Amadeusz Jacek, Beata Malak, Dawid Niedźwiecki, Kacper Kuropka, Klaudia Pietr, Wiktoria Kopacz, Patryk Segda, Wojciech Kosek, Zuzanna Dziergwa

5 punktów - Agnieszka Piórek, Tomasz Cysewski, Tymoteusz Krzepina, Weronika Rewicz, Szymon Gałaś, Wiktoria Wawoczna

4 punkty - Jakub Jędrzejewski

3 punkty - Dawid Zdański, Alicja Grudzińska

2 punkty - Wojciech Fleszar

***

SZKOŁY ŚREDNIE

54 punkty - Weronika Soboń, Jędrzej Wyczółkowski

53 punkty - Michał Dolina

51 punktów - Mariusz Wsół

50 punktów - Jakub Rejent

48 punktów - Rafał Bajdek

47 punktów - Marek Wodecki

43 punkty - Aneta Nykiel

42 punkty - Łukasz Kałuża

39 punktów - Aneta Dudek

38 punktów - Konrad Pajdzik

34 punktów - Monika Lech

32 punkty - Aleksander Patschek, Krzysztof Miarczyński

30 punktów - Joanna Wilk

25 punktów - Kamil Iwański, Dominik Toton

22 punkty - Kamil Bobecki, Magdalena Kieryło

21 punktów - Roksana Rybakiewicz, Kamil Łuków

19 punktów - Karol Pikor, Kacper Nowacki, Maciej Kutrzuba, Marcin Włodarczak, Justyna Jońca

18 punktów - Mateusz Szulc

17 punktów - Robert Lipka, Piotr Fiedeń, Zuzanna Dereń, Kamil Samulczyk, Łukasz Zientek, Łukasz Bolewski

15 punktów - Bartosz Banaszak, Jakub Klimczak, Karol Linek, Mateusz Bochnia, Patryk Ciebień

14 punktów - Karol Węglarz, Krystian Aleksandrzak

13 punktów - Kamil Wójcik, Dominik Zdziarski

12 punktów - Jakub Hańczewski

11 punktów - Arkadiusz Raczek, Robert Kwiecień

10 punktów - Mateusz Kozłowski, Paweł Drobysz, Mateusz Pluszczyk, Mikołaj Pęczkowski

9 punktów - Arkadiusz Krupka, Adrian Bijas, Maciej Czuba, Adrian Tomczak, Mateusz Prorok, Krzysztof Stanek, Konrad Parasiński, Dominik Rossa, Bartłomiej Makos, Karol Opałacz

8 punktów - Konrad Siłuszyk, Bartosz Szabaciuk, Kornel Gałązka, Mateusz Nóżka, Dawid Balicki, Anna Bindacz, Anna Malik, Dominik Jóźwiakowski, Paweł Marciniak, Paweł Skrzydłowski, Rafał Chałupnik, Adam Kwasiborski, Sara Dańczak, Grzegorz Szostkiewicz, Hubert Wesołowski, Łukasz Paśko

7 punktów - Maciej Rutkowski, Piotr Sztachera, Mateusz Janowski, Konrad Przychodzki, Jakub Tarkowski, Szymon Żogała, Szymon Stoiński, Hubert Pińczuk, Benedykt Lewandowski, Rafał Dębski, Oliwia Plekaniec, Natalia Wójtowicz, Filip Zawiślak, Bartosz Smagacz, Bartłomiej Krasoń, Artur Kocoń, Adam Krawczyk

6 punktów - Rafał Winniczuk, Kacper Kuśmirek, Artur Kalita, Kacper Kulaszka, Kamil Szczepański, Konrad Urbanek, Teofil Słupski, Krzysztof Orzeł, Krzysztof Zegadło, Paweł Byś, Szymon Barańców

5 punktów - Bartosz Dąbrowski, Maciej Walczak, Rafał Leśniak, Patryk Rudawski, Maksymilian Kania, Maciej Dybowski, Kamil Kargula, Jan Kusek, Łukasz Strojny

4 punkty - Adam Świerczek, Tomasz Bieda, Patryk Siejka, Łukasz Michalski, Mikołaj Kamieński, Rafał Nowicki

3 punkty - Arkadiusz Ustasiak, Patryk Białaszyk, Mikołaj Kosmacz, Bartosz Wrombel, Marcin Sienkiewicz, Patryk Rudawski

2 punkty - Sebastian Kulecki, Aleksy Tutaj, Krzysztof Radecki

Zostań naszym fanem!