facebook
Przeskanuj swój system i śpij spokojnie – a wszystko za darmo
14 lutego 2014

Im dłużej użytkujesz swój komputer, tym bardziej jest on narażony na rozmaite zagrożenia internetowe. Doskonale o tym wiesz. Istnieje spora szansa, że Twój komputer nie działa już tak szybko jak wtedy, gdy zaczynałeś z niego korzystać. I mimo że pewnie posiadasz jakiś pakiet bezpieczeństwa, to czy ufasz tej aplikacji? Czy regularnie uaktualniasz system i antywirusa?

Jak widać , jest się o co martwić, jednak są też sposoby na zadbanie o to wszystko w łatwy sposób. Jednym z nich jest Kaspersky Security Scan – darmowe narzędzie pozwalające na dokonanie dogłębnego skanowania antywirusowego, wyposażone w najnowocześniejsze technologie Kaspersky Lab. Aplikacja jest bardzo lekka i może zostać zainstalowana obok programów antywirusowych innych producentów.

KSS szuka w systemie szkodliwych programów i luk w zabezpieczeniach Twojego komputera, a ponadto generuje raport z poradami pozwalającymi zwiększyć bezpieczeństwo. Dzięki współpracy z chmurą Kaspersky Security Network, KSS korzysta z najświeższych informacji o zagrożeniach, co pozwala na wykrywanie najnowszych i dopiero powstających zagrożeń.

Co najważniejsze, KSS jest napędzany technologiami stworzonymi przez tych samych ekspertów, którzy stoją za komercyjnymi produktami Kaspersky Lab. Produkt jest lekki dla systemu, jest za darmo, korzysta z najlepszych technologii i nie wymaga usuwania ochrony, z której już korzystasz. Możesz zapytać – gdzie jest haczyk? Otóż nie ma :) Sprawa jest prosta: dzięki KSS otrzymujesz święty spokój. Za darmo.

Źródło: Kaspersky Lab
Zostań naszym fanem!